M2M Group

M2M GROUP – o nas

Naszą specjalnością są nowoczesne systemy satelitarne służące do efektywnego i bezpiecznego zarządzania flotą. Dostarczamy rozwiązania dla firm działających w sektorze transportu, usług i handlu. Jednym z naszych czołowych produktów jest monitoring logistyczny GPS do zdalnej kontroli pojazdów. Zakres realizowanych usług zawsze dostosowujemy do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Zapewniamy, że inwestycja w oferowane przez nas technologie szybko się Państwu zwróci z nawiązką i znacznie ułatwi pracę. W naszej ofercie znajdują się, również sondy paliwa oraz monitoring paliwa.

3

icon1Kompleksowe rozwiązania

Proponujemy kompleksowe rozwiązania monitoringu GPS, obejmującego obszar całej Europy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: monitoring GPS.

icon2Najwyższa jakość

Możecie być Państwo pewni, że otrzymacie najlepszy możliwy produkt, Jakość używanych przez nas komponentów oraz oferowanych usług jest jedną z najlepszych na naszym rynku.

icon3Wieloletnie doświadczenie

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie monitoringu logistycznego opartego o GPS. Jesteśmy tym co najlepsze w technologii GSM/GPS.

icon4Profesjonaliści w każdym calu

Nasza kadra to najlepsi specjaliści w branży.

icon5Najnowocześniejsze rozwiązania

Zawsze trzymamy rękę na pulsie nowoczesnej technologii, ale jednocześnie dbamy, aby nasze rozwiązania były sprawdzone i przetestowane w każdych warunkach.

icon6Stawiamy na ludzi, nie na technologię

Pomimo kluczowej roli jaką odgrywa zaawansowana technologia w monitoringu GPS, dla nas liczy się przede wszystkim człowiek.

icon7od A do Z

Doradzamy i z chęcią dzielimy się wiedzą od początku projektu do momentu realizacji. Służymy również pomocą przez cały okres współpracy.

icon8Obniżamy koszty eksploatacji

Firmy, które nam zaufały doskonale wiedzą, że wydane pieniądze na monitoring GPS to inwestycja a nie wydatek.

icon9Oferta uszyta na miarę

Naszą ofertę zawsze dopasujemy do Państwa oczekiwań i potrzeb. Ostateczny produkt musi leżeć jak ulał.

icon10Konkurencyjne ceny

Nasze rozwiązania nie tylko są doskonałe – oferujemy je w konkurencyjnej cenie.

icon11Kompletna obsługa klienta

Od początku do końca jesteśmy z naszymi klientami. Słuchamy oczekiwań i dobierany odpowiednie rozwiązania.