M2M Group

Kim jesteśmy?

M2MGroup to konkretna odpowiedź na pilne i rosnące potrzeby Klientów. Dostarczamy rozwiązania w zakresie satelitarnych systemów wspomagających zarządzanie flotą pojazdów przede wszystkim w firmach transportowych, handlowych, usługowych – tak zwany monitoring logistyczny, skutecznie zabezpieczamy pojazd i ładunek – monitoring ochronny a także lokalizujemy niezmotoryzowanych wystarczy że są wyposażeni w niewielki nadajnik GPS/GSM – monitoring personalny.Naszym celem jest znaczące obniżenie kosztów, wzrost efektywności i bezpieczeństwa w Państwa firmie a monitoring pojazdów w czasie rzeczywistym w kraju i zagranicą pozwala to osiągnąć.

3

icon1Kompleksowe rozwiązania

Proponujemy kompleksowe rozwiązania monitoringu GPS, obejmującego obszar całej Europy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: monitoring GPS.

icon2Najwyższa jakość

Możecie być Państwo pewni, że otrzymacie najlepszy możliwy produkt, Jakość używanych przez nas komponentów oraz oferowanych usług jest jedną z najlepszych na naszym rynku.

icon3Wieloletnie doświadczenie

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie monitoringu logistycznego opartego o GPS. Jesteśmy tym co najlepsze w technologii GSM/GPS.

Doświadczony personel

Zatrudniamy i współpracujemy z najlepszymi specjalistami w kraju oraz Europie o wieloletnim doświadczeniu w branży monitoringu GPS. Ich kompetencje zostały wielokrotnie sprawdzone i docenione przez naszych Klientów. Chętnie dzielimy się swoją wiedzą, doradzamy i pomagamy wybrać najlepszy wariant dla danej firmy i jej specyficznych wymogów, gdyż chcemy zapewnić Klientom możliwość świadomego i racjonalnego podjęcia decyzji w wyborze odpowiedniego systemu. W każdej chwili mogą Państwo to sprawdzić umawiając się na spotkanie z naszym przedstawicielem. Ludzie są najcenniejszą wartością firmy – to nasze fundamentalne przekonanie, jeśli są odpowiednio uzdolnieni, dobrze dobrani do stanowisk i zmotywowani, swoją rzetelną pracą stymulują rozwój firmy i są nieocenionym wsparciem dla Klienta.

2

icon4Profesjonaliści w każdym calu

Nasza kadra to najlepsi specjaliści w branży.

 

icon5Najnowocześniejsze rozwiązania

Zawsze trzymamy rękę na pulsie nowoczesnej technologii, ale jednocześnie dbamy, aby nasze rozwiązania były sprawdzone i przetestowane w każdych warunkach.

icon6Stawiamy na ludzi, nie na technologię

Pomimo kluczowej roli jaką odgrywa zaawansowana technologia w monitoringu GPS, dla nas liczy się przede wszystkim człowiek.

icon7od A do Z

Doradzamy i z chęcią dzielimy się wiedzą od początku projektu do momentu realizacji. Służymy również pomocą przez cały okres współpracy.

Dlaczego właśnie my?

Dopasowanie do Państwa indywidualnych potrzeb – dzięki współpracy z wieloma uznanymi i największymi zarówno krajowymi jak i europejskimi partnerami jesteśmy w stanie wybrać ofertę dostosowaną do Państwa konkretnych wymagań, uszytą na miarę oczekiwań przy jednoczesnym zachowaniu konkurencyjnej ceny. Sukces jest w dużym stopniu zależny już od pierwszego kroku, dlatego na samym początku zanim jeszcze zaczniemy cokolwiek przedstawiać, określamy razem z Klientem wizję i cel tworzonego systemu. Wdrożenie odpowiednio dobranych rozwiązań powoduje znaczne obniżenie kosztów związanych z utrzymaniem floty w firmie i zredukowanie niepotrzebnych wydatków. Oferujemy kompetentną obsługę od pierwszego spotkania. Stawiamy na długotrwałą współpracę i satysfakcję naszych Klientów.

1

icon8Obniżamy koszty eksploatacji

Firmy, które nam zaufały doskonale wiedzą, że wydane pieniądze na monitoring GPS to inwestycja a nie wydatek.
 

icon9Oferta uszyta na miarę

Naszą ofertę zawsze dopasujemy do Państwa oczekiwań i potrzeb. Ostateczny produkt musi leżeć jak ulał.
 

icon10Konkurencyjne ceny

Nasze rozwiązania nie tylko są doskonałe – oferujemy je w konkurencyjnej cenie.
 

icon11Kompletna obsługa klienta

Od początku do końca jesteśmy z naszymi klientami. Słuchamy oczekiwań i dobierany odpowiednie rozwiązania.